Elektrilised tõukerattad

igale eale ja maitsele

Linnuse Autokeskus


Joyor Scooter elektriliste tõukerataste ametlik maaletooja ning garantii- ja remonttööde partner on OÜ Linnuse Autokeskus.

Oleme väike ja toimekas pereettevõte, mis alustas majandustegevust  2004. aasta jaanuaris. Esimesel tegevusaastal avati uus autoteenindus ja -kauplus ning aasta hiljem valmis värvitöökoda. See võimaldas hakata klientidele pakkuma kõiki sõiduvahendite remondi- ja teenindustöid, sealhulgas liikluskahjujärgset remonti. Teeme koostööd kõikide peamiste kindlustusseltsidega.

Joyor Scooter elektriliste tõukerataste müüki alustasime juunis 2019 ja sellest ajast oleme ka ametlik maaletooja, omades õigusi ja kvalifikatsiooni nii garantiiremondiks, kui hooldustöödeks.

Tutvu Joyor mudelitega.

Aastate jooksul oleme pidevalt täiustanud ja kaasajastanud töövahendeid, laiendanud teenuste valikut ning arendanud meeskonda, et olla oma klientidele abiks nende sõiduvahenditega seotud küsimuste ja probleemide kiirel lahendamisel.

Linnuse Autokeskuse meeskond soovib olla oma klientidele usaldusväärseks partneriks ja peame ühtemoodi oluliseks nii tööde kiirust, kvaliteeti, kui mõistlikku hinda. Hindame personaalset suhtlemist, avatust ning kiiret tegutsemist ühise eesmärgi nimel. Oleme avatud konstruktiivsele tagasisidele, ettepanekutele ja koostööpakkumistele.

Alates 2010. aastast kuulume rahvusvahelisse autoteeninduste ja – kaupluste ketti Autoasi. See võimaldab pakkuda klientidele laia valikut soodsama hinnaga varuosasid ning lühendada tellimisaega. Kõikidel Linnuse Autokeskuse klientidel on võimalik endale soetada ka Autoasi kliendikaart. Lisaks pakume erinevaid hinnasoodustusi oma püsiklientidele. 

Joyor elektriliste tõukerataste tellimiseks või küsimusteks võta meiega julgelt ühendust.