Elektrilised tõukerattad

igale eale ja maitsele

KKK

Siit leiad vastused küsimustele, mis võivad Joyor elektrilist tõukeratast valides, ostes või kasutades tekkida. Kui Sul tekib küsimus, millele siit vastust ei leia, kirjuta info@joyoreesti.ee

Kas tõukerattaid saab osta ainult Rakverest, kus Linnuse Autokeskus OÜ asub?
Linnuse Autokeskus OÜ asub hetkel küll Rakveres, kus ettevõttel on kauplus ning autoteenindus, kuid elektrilisi tõukerattaid saab osta ka interneti teel üle Eesti, vajadusel saadame ka väljapoole Eestit.

TELLIMINE, OSTMINE
*Kuidas Joyor elektrilisi tõukerattaid interneti teel osta saab?
Kõigepealt soovitame joyoreesti.ee või meie Facebooki lehelt https://www.facebook.com/joyoreesti endale sobiv mudel välja valida. Mudeli valikul oleme valmis alati abiks olema, kasulikku infot leiab ka meie kodulehe blogist, näiteks loost “5 soovitust elektrilise tõukeratta valikuks”.
Kui mudel on valitud, täida allolev vorm, kirjuta meile info@joyoreesti.ee või saada sõnum läbi Facebooki.
Kirjale lisa: mis mudelit soovid osta, kuidas kätte saada, oma kontaktandmed.
Võtame Sinuga hiljemalt järgmise tööpäeva jooksul ühendust ja mudeli olemasolu korral saadame arve.
Pärast detailide täpsustamist saad arve tasuda. Kui arve on tasutud, saadame Sulle tõukeratta sinna, kuhu soovisid ja võid peatselt seda juba kasutama hakata.

KASUTAMINE
*Sain tõukeratta ilusti sõiduasendisse, kuid ei saa seda enam kokku. Mida teha?
Alguses, kui ratas on uus, võib tõukeratta avamine ja sulgemine olla veidi raskendatud, kuna toode on otse tehasest tulnud ja vajab alguses mõningast nn sissetöötamist. Ratta avamisel ja kokkupanekul soovitame järgmist:
1. Ratta avamisel suru juhtrauda ettepoole, samal ajal lükka lukusti suletud asendisse. Mugavam on seda teha siis, kui toetad jalalaba või põlve samal ajal lauale (tagumise ratta juurde), et hoida ratast paremini paigal.
2. Kokkupanemisel toetu jalaga (põlvega) rattale,  suru juhtrauda ettepoole ja ava lukustus.

TELLIMISEKS VÕI KÜSIMUSTEKS VÕTA MEIEGA JULGELT ÜHENDUST.