Elektrilised tõukerattad

igale eale ja maitsele

Joyor elektrilised tõukerattad – 10 mudelit, 5 seeriat, milles on erinevus?

Hetkel pakub Joyor Euroopas 5 erinevat seeriat ja 10 mudelit elektrilisi tõukerattaid. Järgnev annab Sulle ülevaate, mis on Joyor-seeriate ja mudelite vahelised peamised erinevused ning muudab valikutegemise lihtsamaks. Milline elektriline tõukeratas on Sulle sobivaim?

Elektrilised tõukerattad on suurepäraseks alternatiiviks jalgsi liikumisele, tavalisele tõukerattale ja ka jalgrattaga sõitmisele.

Kui oled otsustanud endale elektrilise tõukeratta soetada, on Joyor kindlasti heaks valikuks. Selle kaubamärgi eeliseks on kindlasti see, et Joyor on keskendunud ainult elektriliste tõukerataste disainimisele ja tootmisele, samal ajal, kui teis elektritõukside tootjate valikus on ka teisi elektroonilisi seadmeid, alates segway´dest kuni mobiiltelefonideni.

Joyor kaubamärgi fookus on tõukeratastel – meie mudeleid arendatakse ja parendatakse pidevalt, muutes nii Sinu sõidukogemuse veelgi turvalisemaks ja mugavamaks.

Hetkel on Joyor tootevalikus kokku 10 mudelit 5-st erinevast seeriast – H, A/F, X, Y ja M.

Kõik need on üles ehitatud ühe kontseptsiooni järgi – pidades silmas kvaliteetset ning kaasaegset disaini, rõõmu kasutamisest ning parimat hinna ja kvaliteedi suhet.
Kõik leiavad endale valikust meelepärase.

Mudel H1 – kui määravaks on kerge kaal ja väike suurus

See on ainus Joyor elektriline tõukeratas, mis sobib ka alla 16-aastastele sõitjatele. Parim valik lapsele.
Mudeli peamiseks eeliseks on kerge kaal – seda on äärmiselt kerge kaasas kanda! Samas ei ole see lihtsalt mänguasi, vaid tõsiseltvõetav kompaktne, lihtsalt kokkupandav ning kaasavõetav sõiduriist. Sellel on valgustid, ekraan ja tagumine trummelpidur, mida juhitakse juhtraua küljest.
See ei ole väga kiire, täislaetud akuga saab sõita kuni 20-25 km ja see ei ole piisavalt võimas, et vedada näiteks 90kg kaaluv sõitja mäest üles. See on klassikalise kick-rolleri elektriline versioon. See on mõeldud inimestele, kes vajavad midagi kerget ja võimalikult väikest ning ei hooli sõiduki võimsusest ja jõust.


A / F-seeria – kui oluline on teisaldatavus
ja funktsionaalsus
Võrreldes H1 mudeliga on A / F seeria mudelid kiiremad, raskemad ja ka veidi suuremad. Need on valmistatud tugevast alumiiniumist ning neil on esimene vedrustus, mugavamad kiirendus- ja pidurikangid. Uuendatud F5 ja F5S+-l on lisatud ka topelt tagumine vedrustus, mis lisab 500g elektrilise rolleri kaalule, kuid muudab sõidu konarlikul teel palju mugavamaks. Nendel tõukeratastel on tagumine trummelpidur.

Järgmistest (X-, Y- ja M-seeria) mudelitest eristavad neid väikesed 8-tollised rattad ja väiksem kliirents, mis muudab need nii kokkuvolditud, kui kokkupandud asendis palju kompaktsemaks. Need on mõeldud kaasaskandmiseks.

Joyor A / F seeria elektrilistel tõukeratastel on ees õhkrehv ja taga täisrehv, mis ühelt poolt vähendab rehvi purunemise riski, kuid teisest küljest teeb sõidu ebatasasel teel veidi vähem mugavaks. Nende tuled on samuti väiksemad, kui X-, Y- ja M-seeria ratastel.

X-seeria – kui eelistad sujuvat sõitu keskmiselt kergel sõidukil

Joyor X seeria peamiseks eeliseks on see, et kuigi neil on suuremad rattad (sarnaselt Y- ja M-seeriatega), on need siiski suhteliselt kerged ja mugavad kaasas kanda. Suured 10-tollised õhkrehvid tagavad sujuvama ja mugavama sõidu ebatasasel teel. Neil on ka tagumine ketaspidur.

X-seerial on sarnaselt A / F-seeriaga ainult üks eesmine vedrustus, kuid esituli on palju suurem kui A / F-seerial. Selle seeria tõukerattad on konstrueeritud nii, et neil oleks optimaalne tasakaal disaini ja teisaldatavuse vahel, et tagada sõiduki kõrge jõudlus.

Y-seeria – kui otsid ohutust, mugavust ja täiustatud disaini

Y-seeria puhul on arvestatud disaini, ohutuse ja mugavusega. Neil on suuremad ja laiemad rattad, topelt esimene ja tagumine vedrustus. See tagab äärmiselt sujuva sõidu igal teel.
Y-seeria ratastel on nii esi- kui ka tagumised ketaspidurid. Samuti on neil suured esimesed ja tagumised tuled ning ees ja taga suunasignaalid mõlemal küljel.

Mõlemal Y-seeria mudelil, Joyor Y5S ja Joyor Y10, on mootor võimsusega 500 W. Erinevus nende kahe mudeli vahel peitub akus.
Joyor Y10-l on vastupidavam aku, mistõttu saab täislaetud akuga sõita kuni 100km.

See sõiduk sobib ideaalselt näiteks rentimiseks, giididele, logistikaettevõtetele ja teistele, kes peavad korraga sõitma pikki vahemaid.

Tasub ainult meeles pidada, et vastupidavus muudab need samas ka justkui raskeveokiteks, millega on aeglasem mäest üles sõita ning mida on ebamugavam kaasas kanda.

Mbike – neile, kellele meeldib innovatiivne disain ja mugavus

Joyor Mbike on väga eriline elektriline roller. Tundub, et see ei olegi nagu kick-roller, vaid väike e-bike, millel ei ole pedaale. Lihtsalt istu, tõsta jalad üles, lõõgastu ja naudi sõitu!

Selle elektrilise rolleri funktsionaalne disain on väga sarnane Joyor Y-seeriaga (topeltpidurid, topeltvedrustus, suured tuled, suured rattad). Erinevuseks on see, et sellel ei ole topelt tagumist vedrustust, suunatulesid ja alarmiga kaugjuhtimispulti. Mbike’l on 500W mootor ja see on ka natuke kergem kui Joyor Y-seeria, mis annab eelise ülesmäkke sõidul. See on tehtud võimsaks, ägedaks ja mugavaks.

VEEL VEIDI MÕTLEMISAINET

Nüüd, kui tead erinevate Joyor-seeriate peamisi erinevusi, tasub tutvuda järgmiste soovitustega.

  1. Kui otsid midagi väga kerget ja Sa ei hooli mootori võimsusest, sobivad Sulle Joyor H1 ja Joyor A1 mudelid.
  2. Kui soovid, et võimsuse, hinna ja kaalu vahel oleks hea tasakaal, sobivad Sulle Joyor F3 ja Joyor X1 mudelid.
  3. Kui vajad tõukeratast, millega saaksid ühe laadimiskorraga läbida pikki vahemaid, sobivad Sulle Joyor F5 ja Joyor Y10 mudelid.
  4. Kui soovid parima kiirendusega mudelit, sobivad Joyor F5S ja Joyor X5S mudelid.
  5. Kui soovid laheda välimusega mugavat ratast, sobivad Sulle Joyor Y5S, Joyor Y10 ja Joyor Mbike mudelid.
  6. Kui soovid eelkõige ohutust ja turvalisust, vali Joyor Y5S ja Joyor Y10 mudelite vahel.

Milline Joyor vastab Sinu vajadustele kõige paremini, on Sinu otsus, kuid oleme alati õnnelikud, et saame Sinu valikuid kergemaks teha. Kirjuta info@joyoreesti.ee, uuri lisainfot https://www.facebook.com/joyoreesti/ või tule kohapeale testsõidule.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga